
Ebben az évben is két napos fantasztikus óévbúcsúztató buli várja a debrecenieket és a városban szilveszterezőket, a Kossuth téren.

Ebben az évben is két napos fantasztikus óévbúcsúztató buli várja a debrecenieket és a városban szilveszterezőket, a Kossuth téren.
2008. december 30. - január 01.
Kossuth tér 19.00-01.30
December 30-án, kedden 19.00-tól CHARLIE és az ABRAKAZABRA szuperkoncert szórakoztatja a rajongókat a Nagytemplom előtt felállított színpadon. A magyar rocklegenda legismertebb slágereit hallhatja a lelkes közönség, egy igazi Best of slágergyűjteményt élőben. A debreceni Abrakazabra és Charlie kapcsolata már több éve tart, Charlie legújabb albumán két szerzeményük is szerepel.

CHARLIE és az ABRAKAZABRA szuperkoncert szórakoztatja a rajongókat a Nagytemplom előtt felállított színpadon
December 31-én a program délben, a hagyományos szilveszteri futóversennyel kezdődik, amely a Petőfi tértől a Kossuth térig tart. A teljesítendő táv 1,5 km. Nevezés a futás napján 11.00 órától a Hatvani István Kollégiumban (Petőfi tér 8.). A legjobbak az élmény mellett ajándékokkal is gazdagodhatnak.

Ebben az évben is két napos fantasztikus óévbúcsúztató buli várja a debrecenieket és a városban szilveszterezőket, a Kossuth téren
December 31-én a szilveszteri programok a Nagytemplom előtti színpadon 19 órakor kezdődnek és folyamatosan tartanak 01.30-ig. Az est házigazda zenekara a Dockers Formáció, amely táncolható hazai és külföldi örökzöldekkel alapozza meg a jó hangulatot. A Társulatból megismert és országos hírnevet szerző Koroknai Árpád hazai és külföldi musicalslágerekkel fokozza a hangulatot, partnere Sári Évi közreműködésével.
A műsorban elhangzanak az István, a király rockoperából, a Grease-ből, a Hair-ből, a Casanova-ból, a Queen musical-ből részletek, valamint a Társulatban elhangzott világslágerek közül néhány. A Unique együttes a megszokott lendülettel, élőben adja elő legismertebb slágereit, amit bizonyára a közönség is kívülről fúj majd. Éjfél előtt Gáspár Laci produkcióját élvezheti a bullizó közönség. Éjfélkor a köszöntővel, a Nagytemplom harangzúgásával, a Himnusz elhangzásával és az elmaradhatatlan tűzijátékkal lépünk át a 2009-es esztendőbe. Az est házigazdája: Fazekas László.
december 30. 19.30-21.00 (kedd)
19.00-20.00 Charlie és az Abrakazabra - szuperkoncert
december 31. (szerda) 19.00-01.30
19.00-20.00: Dockers
20.00-20.30: Koroknai Árpi és Sári Évi musical duett
20.30-22.00: Dockers
22.00-22.30: Unique együttes
22.40-23.00: Dockers
23.20-23.50: Gáspár Laci koncert
23.55-00.00 Polgármesteri köszöntő
Éjféltől 10 percig harangzúgás, Himnusz, tűzijáték
00.10-01.30: Docker
A koncertek megtekintése ingyenes!
[Forrás: debrecen.hu - fonixinfo.hu]